Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży termoizolacji budynków

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 1990. Od tego czasu ociepliliśmy tysiące metrów kwadratowych ścian, stropów, stropodachów i poddaszy budynków prywatnych jak i obiektów wielkopowierzchniowych. Wykonujemy zlecenia zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, jak i dla właścicieli firm i instytucji publicznych.

Co wyróżnia naszą firmę

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, środkami transportu, materiałami i doświadczonym zespołem, aby zapewnić najwyższy standard przy najkrótszym możliwym terminie realizacji. Wykonujemy docieplenia stropodachów, poddaszy, ocieplenia ścian warstwowych, podłóg na legarach, zarówno w blokach czy wieżowcach należących do spółdzielni lub wspólnot mieszkaniowych, jak i w domkach jednorodzinnych oraz budynkach gospodarczych. Wszędzie, gdzie konieczna jest dodatkowa izolacja cieplna, warto skontaktować się z firmą Izolator. Przyjeżdżamy i ocieplamy budynki na terenie całej Polski.

Dlaczego metoda wdmuchiwania granulatów?

metoda wdmuchiwania

Metoda wdmuchiwania pozwala na szybsze i tańsze niż przy innych metodach wykonanie izolacji cieplnej stropodachów i innych przestrzeni wymagających termoizolacji. Często jest to też jedyny skuteczny sposób na ocieplenie trudno dostępnych przestrzeni budynku. Na atrakcyjność ceny wpływa między innymi sama technologia, która nie wymaga rzeszy robotników. Prace dociepleniowe nie są uciążliwe dla mieszkańców i mogą być wykonywanie o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne. Na wykonane ocieplenia firma Izolator udziela 5-letniej gwarancji. Skuteczność metody oraz jakość wykonywanych prac sprawia, że możemy pochwalić się licznymi referencjami.

Korzyści z wykonania ocieplenia metodą pneumatyczną (blow-in) są szybko odczuwalne. Izolacja nie pozwala mieszkańcom marznąć zimą, a latem chroni ich przed upałem. Ocieplenie budynku pozwala także zapobiegać wilgoci, która może przyczynić się do powstawania pleśni oraz osłabić konstrukcję domu. Oszczędność energii może wynieść od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent, a to, przy atrakcyjnych cenach wykonania ocieplenia, pozwala na szybki zwrot zainwestowanych środków.

Izolacje natryskowe pianką PUR

natrysk pianki pur

Druga z metod ocieplania, oferowana przez naszą firmę, to izolacje natryskowe. To nowoczesna metoda termoizolacji, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie wymagana jest najskuteczniejsza i trwała izolacja - gwarancja na piankę wynosi 25 lat.

Za pomocą natrysku piany poliuretanowej można ocieplić między innymi:

  • budynki mieszkalne: poddasza, ściany i fundamenty
  • budynki rolnicze jak obory i kurniki
  • obiekty przemysłowe, hale i zbiorniki
  • obiekty wielkopowierzchniowych, sakralne i magazyny

Termoizolacja a także hydroizolacja pianką PUR aplikowaną pod ciśnieniem, to skuteczna i najszybciej rozwijająca się technika docieplania stosowana z sukcesem na całym świecie.

Profesjonalizm, sumienność i rzetelność to główne atuty naszej firmy. Zdobyte przez lata doświadczenie można przeliczyć w tysiącach metrów kwadratowych wykonanych termoizolacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić naszych klientów w zakresie świadczonych przez nas usług. Każda dobrze wykonana usługa przekłada się na wspólny sukces i wzajemną satysfakcję nas i Naszych klientów.


Certyfikaty


Stosujemy materiały izolacyjne wiodących firm na rynku.

Granulaty wełny mineralnej, Materiały celulozowe - Ekofiber, Piany PUR